powrót do głównej bazy!

Imprezy Firmowe

Imprezy Firmowe

Wszyscy lubimy się integrować. Nie zawsze od razu, niekoniecznie z każdym, bywa że do przełamania lodów potrzebne jest nam wprawić się w stan nirvany. Integracja na ogół zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa, gdyż człowiek jest zwierzęciem stadnym, w dużym stopniu zależnym od innych. Warto więc dbać o dobre fluidy w zespole i mnożyć je przy każdej okazji.

Imprezy firmowe służą integracji i dobrej zabawie. Aby ta naprawdę była dobra, Prezesi często powierzają jej przygotowanie ulubionym pracownikom "na których zawsze można polegać". Jesteśmy za, ale i przeciw. Nie chcesz być sterem, żeglarzem, okrętem, skorzystaj z naszej pomocy. Często wyjdzie to Tobie na zdrowie całej załodze i portfelowi Prezesa.
Naszą rolą jest przeprowadzenie "ulubionego pracownika" przez pole minowe przygotowań do integracji w taki sposób, by jego "łatka" lśniła po udanym spotkaniu jak nigdy przedtem.

Idea naszej firmy jest prosta: dać Ci możliwość załatwienia całej imprezy zadzwonieniem pod jeden numer telefonu – nasz numer telefonu.

Zajmujemy się przygotowaniem imprezy w zakresie:

wywiadu i określenia rodzaju, charakteru, celu, budżetu imprezy
wyszukania ciekawych narzędzi, miejsc, atrakcji, które mają spełnić wyżej wymienione
dbania o logistykę wydarzenia, a więc: marketing, transport, catering, noclegi, atrakcje
poprowadzenie imprezy w sposób profesjonalny, ciekawy i dostarczenie tylu pozytywnych wrażeń, by wyjazd był na językach jeszcze przez długie miesiące lub lata

Oczywiście imprezy nasze kroimy na miarę. Mamy jednakże kilka wariantów sprawdzonych, którymi spróbujemy Cię zainteresować.