powrót do głównej bazy!

Sprzęt Paintball

Sprzęt Paintball

Technika w Paintballu ma olbrzymie znaczenie. Decyduje o dobrej lub złej zabawie, a przede wszystkim o Waszym bezpieczeństwie. To również kwestia higieny i wygody.

 

Dlatego też zdecydowaliśmy się na najlepsze komercyjnie rozwiazania, a co za tym idzie:

 

1. Markery:

 

 

 

Dominuje u nas firma Tippmann oraz BT. Markery mechaniczne typu Semi-Auto (a więc jedno wcisnięcie spustu = jeden strzał)

Markery są regularnie chronowane - co to znaczy - to znaczy że pilnujemy aby prędkość wylotowa kulki nie przekraczała 300 stóp na sekundę oraz by nie była znacząco niższa od tej wartości. W skrócie: markery mają strzelać na tak duży zasięg na jaki pozwala bezpieczeństwo.

 

Przed grą sprzęt jest sprawdzany, dostajecie więc marker estetyczny, sprawny i celny.

 

 

2. Maski:

 

 

 

 

Od tego roku wprowadziliśmy zupełnie nowe maski, stawiając ponownie na firmę Tippmann - najbardziej doświadczoną firmę na rynku usług Paintballowych. 

Maski Tippmann są duże, wygodne, łatwo się w nich oddycha, nie parują (!) i mają uniwersalny rozmiar. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych masek i szybek.

 

 

3. Butle

 

 

Markery zasila gaz. W naszym wypadku jest to sprężone powietrze. Butle Paintballowe ładowane są powietrzem o ciśnieniu do 300 bar. Dlatego istotny jest ich stan techniczny i legalizacja. Pozwala to na bezpieczną i bezstresową zabawę.

 

 

4. Loadery

 

 

 

To śmieszne "coś" nad karabinkiem, to loader, zwany potocznie "spłuczką". Jest to nic innego jak pojemnik na kulki, "magazynek" mieszczący do 200 kulek paintballowych. Zawsze czyszczony przed grą z pozostałości po poprzednich potyczkach. 

 

 

5. Mundur

 

Dysponujemy ponad setką mundurów w pełnej rozmiarówce. Znajdziemy mundury dla nastolatków, jak i dla siatkarzy. Dostępne u nas są najczęściej jednoczęściowe kombinezony w kamuflarzu flecktarn. Zapewniają ochronę przed trafieniem i czyste ubranie pod spodem.

 

6. Ochraniacze

 

Stosujemy dodatkowe ochraniacze do gry w Paintball. Składają się na to:

- ochraniacze korpusu: tzw. żółwie

- ochraniacze szyi: neck protectory

- rękawice ochronne

Zapewniają one dodatkową ochronę przed trafieniem kulką i poprawiają komfort gry.

 

7. Króliczek

 

 

Jego przeznaczenie jest oczywiste. Wykorzystujemy go często i gęsto.

 

8. Bomba

 

 

Urządzenie elektroniczne imitujące bombę jest elementem scenariuszy Paintballowych. Posiada kilka wariatów wykorzystania, podnosi atrakcyjność rozgrywki.

 

9. Pole Speedball

 

Dysponujemy przenośnym polem do gry w Paintball wyposażonym w kilkadziesiąt pneumatycznych przeszkód Paintballowych oraz siatkę ochronną otaczającą pole. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować imprezę na otwartym terenie bez konieczności gry w lesie.

 

10. Zaplecze socjalne

 

Posiadamy w pełni mobilne zaplecze socjalne składające się z zestawów barowych, grilli, namiotów i parasoli. Organizujemy po grach "afert party" w różnych lokalizacjach. Dysponujemy ponadto przenośnymi zbiornikami wody z kranem, urządzeniami do cateringu takimi jak termosy, bemary, agregaty prądotwórcze, nagłośnienie i wszystko to co potrzebne jest do zorganizowania zabawy po skończonych grach w Paintball.

 

 

11. Kulki

 

 

 

Od kulek zależy komfort gry. Powinny mieć dobrą tzw. "rozbijalność" na celu oraz wyraźne wypełnienie. Nie stosujemy kul wyprzedażowych i najtańszych na rynku, gdyż teg zazwyczaj nie posiadają wymienionych wyżej zalet. Najczęściej wybieramy kule ze środka przedziału jakościowego, gdyż kule wysokiej jakości, tzw. turniejowe przynależą najczęściej do markerów elektropneumatycznych (hi-endowych) i nie sympatyzują ze sprzętem mechanicznym. Stosujemy dobrą kulę za rozsądną cenę, tak aby i dla Was nasze kulkowe fanaberie nie oznaczały wyższych kosztów zabawy.

 

 

12. Mobilność

 

Wszystko to proponujemy Państwo w obrębie województw Podkarpackiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego, gdyż jesteśmy w pełni mobilni i chętni do współpracy.